David Ospina po náraze do hlavy pokračoval v hre. O pár minút skolaboval priamo na ihrisku! (VIDEO)

Séria A

autor hetrik.sk

Hrozivé zábery z dnešného zápasu v talianskej Serii A. Brankár Neapola David Ospina najskôr musel byť v úvode stretnutia s Udinese ošetrený po nepríjemnom náraze do hlavy.

Skúsený Kolumbijčan sa následne rozhodol pokračovať v hre. V závere polčasu však skolaboval priamo na ihrisku a musel byť prevezený do nemocnice.

Podľa najnovších informácii talianskeho Sky Sportu by mal byť po CT vyšetrení v poriadku, no zostane na pozorovanie na 24-48 hodín.

TIP: Všetky zápasy talianskej Serie A môžete teraz sledovať zadarmo na TV Tipsport.