Deti, ktoré sledovali bitku v derby dostanú darček

Fortuna Liga

Deti, ktoré sledovali bitku v derby dostanú darček

Spartak Trnava sa rozhodol darčekom ospravedlniť najmenším divákom a futbalistom, ktorí sledovali bitku v derby so Slovanom Bratislava.

Ako kompenzáciu namiesto bitiek pozýva Spartak deti do kina.

Asi najviac utrpeli v nedeľu počas zápasu Spartak Trnava – Slovan Bratislava tí najmenší. Deti, ktoré prišli na futbalový zápas dvoch momentálne najlepších slovenských mužstiev, isto nečakali, že namiesto futbalu uvidia predstavenie hlupákov, ktorí ani dokopy nemajú toľko rozumu ako tie deti.

Práve im by sme sa chceli v mene klubu najviac ospravedlniť a vyjadriť presvedčenie, že vo svojom živote už nič podobné nezažijú. Aj preto by sme ich chceli pozvať do kina, aby sme im pomohli zabudnúť na nepríjemný zážitok.

V nedeľu 24. októbra od 10. h sú do kina CINEMAX v City Arene pozvaní všetci mladí spartakovci od kategórie U6 až po U11. Tréneri zabezpečia sprievod a organizačné pokyny. Pripravené bude občerstvenie a tiež malé prekvapenie.

Všetky deti, ktoré boli v nedeľu na štadióne Antona Malatinského v Trnave, si po preukázaní vstupenky z derby budú môcť v ktoromkoľvek z kín CINEMAX vyzdvihnúť aspoň malú „náplasť“ v podobe voľnej vstupenky na film podľa vlastného výberu, resp. výberu rodičov, v najbližšom kinotýždni od 21 – 27. októbra. V Trnave je to CINEMAX MAX a CINEMAX City Aréna a v Bratislave CINEMAX Bory Mall.