Dohodnuté: Ondrej Duda prestupuje do Interu Miláno a stane sa najdrahším prestupom v dejinách klubu!

Slovensko

autor hetrik.sk

Dohodnuté: Ondrej Duda prestupuje do Interu Miláno a stane sa najdrahším prestupom v dejinách klubu!

Talentovaný slovenský futbalista Ondrej Duda prestupuje z Legie Varšava do slávneho Interu Miláno.

Oba kluby sa už dohodli na tomto transfére a Duda súhlasil s navrhovaným kontraktom. S Interom podpíše zmluvu na 5 rokov. Tieto informácie priniesol dnes denník šport.

Onderj Duda Inter Milano

Prestup sa skompletizuje po dnešnom návrate zo sústredenia a zajtra by mal náš talent cestovať do Talianska, kde podstúpi zdravotnú prehliadku a následne podpíše zmluvu.

Vyjadrenie Ondreja Dudu: Som rád, že sa kluby dohodli, je to pre mňa nepochybne veľká výzva, pred ktorou mám prirodzený rešpekt. Chcem obstáť v silnej konkurencii hráčov, a to je pre mňa silná motivácia, aby som sa zlepšoval a pracoval na sebe. V Legii som dostal skvelú príležitosť a stále som cítil silnú podporu aj zo strany vedenia klubu, ale aj fanúšikov. Som im za to vďačný.

Oficiálna prestupová čiastka nebola uverejnená, no mala by sa pohybovať medzi 3,5 milióna Eur. Ondrejov prestup na San Siro sa tak stane najdrahším prestupom v dejinách poľského klubu.

Po Vratislavovi Greškovi sa tak Duda stane len druhým Slovákom, ktorý bude hráčom slávneho Interu Miláno. Každopádne už teraz sa môžeme tešiť na vzájomné súboje Hamšík - Duda.