Dominik Greif mieri do jednej z najlepších líg sveta – španielskej La ligy

Primera Division

Dominik Greif mieri do jednej z najlepších líg sveta – španielskej La ligy

Bratislava, 6. júla 2021: Agentúre Stars&Friends sa hneď na začiatku letného transférového obdobia podarilo uzavrieť prestup Dominika Greifa. Zo Slovanu odchádza na Malorku.

Dvadsaťtri ročný talentovaný reprezentačný brankár ŠK Slovan, Dominik Greif, mieri na Malorku.  Na 5 ročnom pôsobení sa dohodol s prvoligovým španielskym klubom Real Club Deportivo Mallorca, S.A.D.

RCD Mallorca je ambiciózny klub, ktorého cieľom bol návrat do La Ligy a to sa im podarilo. „Pre mňa bude tento prestup skvelou príležitosťou, ako získať viac skúseností z veľkého európskeho futbalu. Dúfam, že budem mať veľa príležitostí pomôcť klubu v naplnení jeho cieľov. Už sa na to veľmi teším,“ povedal Dominik Greif.

„Pre Dominika bol ďalším jasným krokom v kariére odchod za novými skúsenosťami, keďže svojimi výkonmi už dávno prerástol našu domácu ligu. Dominik má pred sebou skvelú budúcnosť špičkového brankára a veríme, že práve jeho prestup do RCD Mallorca ho k nej posunie bližšie,“ zhodnotil agent Karol Csontó, ktorý celý transfér realizoval spolu s Romanom Vojtekom zo Stars&Friends.

„Malorka sa nevzdala myšlienky zrealizovať tento transfér. Celý polrok intenzívne monitorovala situáciu okolo Dominika. Som rád, že druhý pokus vyšiel a teraz sa nám už  podarilo dotiahnuť transfér do úspešného konca. Celá táto  transakcia má okrem toho, že Dominika posúva do svetového futbalu aj výborné finančné parametre vzhľadom na zložitosť aktuálnej situácie na trhu súvisiacej s pandémiou,“ doplnil Roman Vojtek.