Dominik Greif totálne naložil spoluhráčom zo Slovana (VIDEO)

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Dominik Greif totálne naložil spoluhráčom zo Slovana (VIDEO)

Jediný Slovák v základnej zostave Slovana Bratislava Dominik Greif takto zhodnotil včerajšie hanebné vypadnutie v 1. predkole Ligy Majstrov.

Ja už som mal výbuch v šatni, takže už tu nebudem hrešiť. To isté, v nadstavenom čase si necháme dať gól. Môžem na nich kričať, koľko chcem, aby sa to dohralo jednoducho. Hráme hore-dole. Nebudem už dávať ani prirovnania ako minule. Toto je aj na primitívov veľa.

Neviem si predstaviť, kde hľadať ďalšiu motiváciu v sezóne. Pre mňa to je teraz absolútne nepredstaviteľné. Rok sme hrali ligu, aby sme hrali Ligu majstrov teraz a takto to dáme preč sami.

Chcem sa ospravedlniť všetkým fanúšikom, ktorí dnes prišli a merali cestu za to, čo sme predviedli. Aj za mňa osobne, že som sa im neprišiel poďakovať. Bohužiaľ, nezvládol som to emotívne, pretože veľmi mi záležalo na tom, aby sme uspeli. Ak majú fanúšikovia pocit, že niektorým nie, nech si to každý preberie sám v hlave.

Ešte predtým sa mal mladý brankár takto vyjadriť na facebooku. Video však podľa Sport.sk už radšej stiahli.

Nedá sa to obhájiť. Opäť sme na posmech celému Slovensku. Celý rok sa nám budú smiať. A zaslúžene. Nechcem vybuchnúť, lebo by som povedal niečo, čo by ma mrzelo. Ak by som povedal, čo si myslím, tak by bolo veľmi zle.