Dominik Hollý odmietol Slovan. Mladý slovenský reprezentant odchádza do zahraničia

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Dominik Hollý odmietol Slovan. Mladý slovenský reprezentant odchádza do zahraničia
Zdroj: Instagram/dominik_holly

Ďalší slovenský futbalový talent by mal definitívne opustiť našu najvyššiu súťaž.

Reč je o 20-ročnom odchovancovi AS Trenčín Dominikovi Hollom, ktorý podľa českého Deníku Sport smeruje práve k našim susedom.


Na výber má stále z dvoch klubov zo severnej časti krajiny - Slovan Liberec a FK Baumit Jablonec. Prestupové obdobie v tamojšej súťaži končí vo štvrtok 22. februára.

O mladého reprezentanta mal údajne veľký záujem aj Slovana Bratislava, prestup sa však nepodarilo zrealizovať.

Dvadsaťročný záložník Dominik Hollý z Trenčína odmietol ponuku Slovana Bratislava a odcestoval vyriešiť prestup do Čiech.

Podľa informácií iSport.cz dorazil talentovaný stredopoliar v stredu v noci do Hotela Břízky v Jablonci nad Nisou, aby mohol uzavrieť transfer do klubu Miroslava Pelty.


No veľký záujem prejavuje aj nedaleký Liberec vrátane trénera Luboša Kozla, takže až nasledujúce hodiny ukážu, pre ktorú severočeskú značku sa Hollý rozhodol.

Predtým ho sledovala aj Slavia, ktorá ho chcela priviesť do partnerskej Vlašimi. Teraz ho bude mať pražský veľkoklub na severe republiky, napísal portál isport.blesk.cz.

Stredopoliar Dominik Hollý odohral v aktuálnej sezóne Niké Ligy 16 zápasov, v ktorých strelil jeden gól.

Mladík z Trenčína zaujal svojimi výkonmi aj reprezentačného trénera Francesca Calzonu, ktorý ho v októbri 2023 zaradil do nominácie pred kvalifikačnými zápasmi o ME 2024 na pôde Portugalska a Luxemburska.