Dominik Kružliak si našiel nový klub. Obranca prehovoril aj o vyhadzove z Grécka

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Dominik Kružliak si našiel nový klub. Obranca prehovoril aj o vyhadzove z Grécka

Nesmierne náročný týždeň má za sebou slovenský futbalista Dominik Kružliak.

27-ročného obrancu vyhodili z klubu po spôsobení penalty v závere zápasu gréckej Ligy medzi Volosom a AEK Atény.


Mužstvo, v ktorom bol iba od leta 2023 následne zverejnilo šokujúce stanovisko.

Volos oznamuje vzájomné ukončenie spolupráce s Dominikom Kružliakom. Do budúcna mu neželáme nič dobré, určite však na neho budeme spomínať.

Kružliak si už našiel nové pôsobisko, vracia sa na Slovensko

Jeho novým zamestnávateľom sa stal nováčik Niké Ligy FC Košice. Záujem prejavil aj Slovan Bratislava, hráč sa však rozhodol pre metropolu východu, kde podpísal kontrakt na dve sezóny.


Bolo to rýchle. Po ukončení pôsobenia v Grécku sa mi Košice ozvali ako prvé. Sú tam ľudia, ktorých poznám, veľa bývalých spoluhráčov.

Je to klub, ktorý má víziu do budúcna, čo sa mi takisto páči. Je tam krásny štadión, zázemie i podmienky na rozvoj hráča, výborný tréner aj ľudia okolo, reagoval pre sport.sk Kružliak.

Postoj gréckeho tímu je ich hanba

Samozrejme, nie je to nič príjemné, ale sú to veci, ktoré neovplyvním. Myslím si, že to, ako sa ku mne zachovali, vrátane toho odkazu, je ich hanba a nie moja.

Už je to za mnou, niečo som sa tam naučil a mentálne ma to posilnilo, doplnil 27-ročný stopér po nevydarenej skúsenosti zo zahraničia.

Rodák z Liptovského Mikuláša odohral v našej najvyššej súťaži 237 zápasov, okrem Dunajskej Stredy má za sebou aj účinkovanie v drese Ružomberka.

Foto: fckosice.sk , Zdroj: sport.sk