Dostane Tottenham od Bayernu opäť debakel?

Liga Majstrov

Dostane Tottenham od Bayernu opäť debakel?

Na prvý október tohto roka nespomínajú fanúšikovia Spurs pozitívne. Mníchovský Bayern navštívil ich krásny nový štadión, nastrieľal sedem kúskov a odišiel s tromi bodmi a víťazstvom 7:2. Bol to jeden z pamätných klincov do pomyselnej Pochettinovej truhly. Pridali sa viaceré neúspechy v Premier League a Tottenham vyhodil po piatich rokoch obľúbeného trénera. Spurs pricestujú do Mníchova už pod vedením Josého Mourinha, ktorému sa v Londýne zatiaľ darí. Z piatich zápasoch štyrikrát vyhral a naposledy rozstrieľal v domácej lige Burnley vysoko 5:0. Budú mať kohúti dobrú náladu aj po zápase s Bayernom?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 88% jej členov v kurze 1.36. Šesť % stratégov verí v remízu a v plný bodový zisk Spurs rovnako 6% komunity.

Tipér vzim25 si myslí, že zápas, ktorý nebude mať vplyv na konečné poradie v tabuľke, rozhodnú základné zostavy. „Mourinho sa s tým moc neokúňal a dopredu vyhlásil, že tento zápas poslúži ako príležitosť pre mladých hráčov,“ píše v analýze. A kým Mourinho má jasnú podporu vedenia Spurs, tréner Bayernu Flick musí po dvoch prehrách v Bundeslige ukázať, že má na to viesť veľkoklub. Tipér preto dal na tiket jednotku.

Ako vidíte tento zápas vy? Veríte Bayernu alebo Tottenhamu? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!