Dúbravka odmietol prestup do TOP klubu v Nemecku. Záujem hlásia popredné kluby z Premier League!

Premier League

4 560 zobrazení

Dúbravka odmietol prestup do TOP klubu v Nemecku. Záujem hlásia popredné kluby z Premier League!

Slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka má v tejo sezóne Premier League na konte už 9 zápasov s čistým kontom.

Vďaka skvelým výkonom v drese Newcastlu sa začalo hovoriť už aj o jeho prípadnom ďalšom veľkom prestupe. Viac prezradili jeho dvaja agenti David a Filip Zíka v rozhovore pre český web Ruik.cz.

Môžeme potvrdiť, že Martin patrí dlhodobo k hráčom, ktorého sleduje skautské oddelenie Juventusu Turín. Treba však dodať, že okrem Juventusu ho tiež sledujú kluby z Premier League.

Našou snahou je teraz jednanie o novej zmluve. Martin Prišiel do Newcastlu ako neznámy hráč z českej ligy a teraz sa stal významným hráčom celého mužstva a má výborné renomé v celej Premier League.

Začíname teda rokovať, no na druhej strane evidujeme záujem z ďalších klubov v Anglicku. Sme dohodnutí, že chceme toho najviac dosiahnuť práve v Anglicku.

Aj napriek tomu, že bol nedávno o neho eminentný záujem z jedného TOP klubu nemeckej bundesligy. Martin sa však necíti pokračovať vo svojej kariére v Nemecku.

V poslednej dobe evidujeme záujem najväčších klubuv z Anglicka. Teda kluby hrajúce o titul a európske poháre. Ak bude všetko Martinovi fungovať, tak veríme, že môže prísť naozaj zaujímavá ponuka z Top klubu.