Exotika priniesla šťavnatých 18 812 EUR!

Ostatné

autor hetrik.sk

Exotika priniesla šťavnatých 18 812 EUR!

Koronavírus zasiahol celý svet. Týka sa to taktiež športových stretnutí, ktoré boli ukončené alebo prerušené. Stalo sa tak najmä pri prestížnych ligách, ale niekde sa stále hrá (napríklad v Bielorusku). Výnimku tvoria aj rôzne exotické krajiny. Naďalej fungujú aj ešporty alebo MMA. Obmedzenou ponukou sa nedal limitovať ani tipér sejkora4!

S prerušenými prestížnymi futbalovými ligami sa popasoval veľmi dobre! Získal 18 812 EUR! Zloženie jeho tiketu? Priateľské zápasy medzi tímami zo spodných poschodí švédskych súťaží (4. a nižšie) a burundská liga. Tipér tak v obmedzenej ponuke našiel, a najmä trafil stávkové príležitosti s veľmi slušnými kurzami. Napríklad triumf Dynamiku mal hodnotu kurzu 3,84! Mimochodom, krach Olympiku vlastne nebol až takým šokom – len „potvrdil“, že sa mu v poslednej dobe doma nedarí a padol tam štvrtýkrát v rade… Tiež sa v tejto dobe zameriavate na duely exotického charakteru? Ide Vám to? Super zásah, čo poviete?

Borci svoje tikety zverejňujú v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite jedinečný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!