Fanúšikovi Toronta nikto neprišiel na oslavu narodenín. Úžasná reakcia hviezd Maple Leafs!

NHL

autor hetrik.sk

Fanúšikovi Toronta nikto neprišiel na oslavu narodenín. Úžasná reakcia hviezd Maple Leafs!

11-ročný chlapec Kade je veľký hokejový fanúšik Toronta. Jeho narodeninová oslava sa tak samozrejme niesla v duchu obľúbeného klubu. Nikto z jeho pozvaných spolužiakov a kamarátov mu však neprišiel pogratulovať.

Môj syn Kade mal 11. narodeniny, no nikto z pozvaných neprišiel a to naozaj bolí. Chcel by som teda poprosiť kamarátov na twitteri aby prejavili trochu lásky. Ak máte na malý moment čas, prosím pošlite mu odkaz, napísal na twitteri chlapcov otec.

Tieto slová sa nakoniec dostali až k hviezdam Toronta Mitchellovi Marnerovi a Johnovi Tavaresovi, ktorí sa rozhodli reagovať. Klub si pre neho dokonca pripravil špeciálny darček. Už onedlho by sa mal stretnúť so spomínanými hviezdami NHL.

Mitchell Marner: Chcem ti zaželať všetko najlepšie k 11. narodeninám. Tvoji kamaráti z Maple Leafs majú pre teba prekvapenie.

John Tavares: Všetko najlepšie k 11. narodeninám. Všetci tvoji kamaráti z tímu sa tešia na tvoju oslavu. Vraj to bude celkom prekvapenie.

K blahoželaniam sa následne pridali na sociálnej sieti aj ďalšie hviezdy ako Auston Matthews a Morgan Rielly. Naozaj pekné gesto a klobúk dole.

TIP: Všetky zápasy v NHL môžete teraz sledovať úplne zadarmo na TV Tipsport a to aj cez váš PC alebo mobil.

Toronto a ich pekné gesto pre fanúšika