Fanúšikovia Slovana skandujú: Matovič je ko*ot sku*vený! (VIDEO)

Fortuna Liga

Fanúšikovia Slovana skandujú: Matovič je ko*ot sku*vený! (VIDEO)

Fanúšikovia Slovana Bratislava dali cez víkend počas ligového duelu v Zlatých Moravciach najavo svoju nespokojnosť s premiérom Slovenska Igorom Matovičom.

Sektor hostí takto začal skandovať vulgárny odkaz:"Matovič je ko*ot sku*vený!" Ako reakciu na nové opatrenia pred koronavírusom reagovali aj ďalšie kluby po celom Slovensku s transparentom: "Hrobári športu na Slovensku".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Slovanisti, prinášame vám REPORT zo včerajšieho výjazdu. Včera večer hrali belasí v Zlatých Moravciach, kde sme vypredali sektor hostí a niečo vyše 300 Slovanistov sa celý zápas bavilo spievaním chorálov či odpalovaním pyrotechniky. V 20. minúte prvého polčasu sme odpálili niekoľko modrých dymovníc a stroboskopov, doplnených o 80 jednoručných vlajočiek na mávanie, čo vytvorilo vynikajúci efekt. Pred koncom zápasu sa odpálilo ešte 15 bengálskych ohňov. Počas celého zápasu v našom sektore visel transparent: "HROBÁRI ŠPORTU NA SLOVENSKU" ako jasný odkaz našej vláde! Výkon na ihrisku nás moc nenadchol, ale hráčov sme po zápase vytlieskali a vyjadrili im podporu pred dôležitým zápasom v predkole Ligy Majstrov. Spolu sme SLOVAN!!! Včera sa podarilo vyzbierať 233€ a každému kto prispel ĎAKUJEME! ULTRAS SLOVAN #ultrasslovanofficial #ultras #slovan #bratislava #králislovenska #belasímajstri #USP #slovanontour #sektorC #HrobáriŠportuNaSlovensku

Príspevok, ktorý zdieľa ultrasslovan_official (@ultrasslovan_official),