FC Barcelona chce získať Milana Škriniara. Za Slováka ponúkne jednu z hviezd!

Primera Division

FC Barcelona chce získať Milana Škriniara. Za Slováka ponúkne jednu z hviezd!

Je možný prestup Milana Škriniara z Interu Miláno do Barcelony? Podľa najnovších informácií španielskeho denníka Mundo Deportivo áno.

Žo Španielska totiž prichádzajú informácie o skutočnosti, že Barcelona nie je spokojná s častými zraneniami Samuela Umtitiho. A práve Francúza by mohla nahradiť v strede obrany opora Interu Miláno.

Nebolo by to však vôbec lacné. Podľa CIES Football je jeho trhová hodnota na úrovni 60-90 miliónov Eur. Práve Mundo Deportivo prišlo s informáciou, že by súčasťou výmeny mohol byť aj Ivan Rakitič. Antonio Conte si práve s Chorvátom má želať vystužiť stred pola.

Prestupové okno je teraz zatvorené, ďalšie sa otvára o dva a pol mesiaca. Nedostal som žiadnu konkrétnu ponuku, hoci v médiách sa spomínali kluby ako Manchester City, Manchester United alebo Barcelona.

Cítim sa dobre v Interu, mám veľmi dobrý vzťah s fanúšikmi. Nič mi tu nechýba, pravidelne hrávam, to je pre mňa rozhodujúce a aj preto som podpísal novú zmluvu.

Samozrejme, že keby od takéhoto klubu prišla ponuku, o veciach by sme rozmýšlali. Viac by však záležalo na mojej situácii v Interi a od toho akú rolu by som mal v tíme, vyhlásil Škriniar v nedávnom rozhovore pre pre nemecký Ruhr Nachrichten.