Federálne derby: Odlet sokolov z Plzne s tromi bodmi?

Liga Národov

autor hetrik.sk

Federálne derby: Odlet sokolov z Plzne s tromi bodmi?

Slovensko si v Trnave po triumfe so Škótskom (1:0) radikálne zvýšilo svoje šance na záchranu v jednej z B skupín Ligy národov. Pomohla tomu aj výhra Čechov proti Izraelu rovnakým výsledkom. Teraz čaká fanúšikov posledný duel v podobe federálneho derby – Česko vs. Slovensko, ktorého dejiskom bude Doosan Aréna v Plzni. Kto si v tejto pikantnej konfrontácii povedie lepšie? Natipujte si a priebeh zápasu využite v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Drvivá väčšina členov najväčšej komunity tipérov dôveruje domácim. Výnimkou nie je ani maxim72, ktorý sa spolieha na plný bodový zisk Šilhavého družiny s kurzom 1,56: „Z pohľadu Čechov stále existuje možnosť postupu medzi európsku elitu. Slováci zase majú motiváciu, pretože v prípade prehry zostúpia do Ligy C. Pokiaľ však Izrael zdolá Škótov, nebude hosťom stačiť ani výhra vo federálnom derby. Posledné tri vzájomné duely vyznievajú lepšie pre Součeka a spol. Na strane domácich je aj kvalita tímu a forma. V tomto mimoriadne dôležitom súboji to zvládnu,“ myslí si maxim72.

Splnia sa jeho predpoklady? Stane sa to všetko inak a bude v silách sokolov triumfovať na horúcej českej pôde? Rozhodnite o tom na tiketoch!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!