Finále Ligy majstrov je tu! Kto získa prestížnu trofej?

Liga Majstrov

Finále Ligy majstrov je tu! Kto získa prestížnu trofej?

Tretie víťazstvo v Lige majstrov za sebou? Real Madrid je poriadne blízko k obrovskému úspechu. Už minuloročná obhajoba bola unikátna. A čo tak hetrik? Bielemu baletu bude v ceste stáť Liverpool s Mohamedom Salahom. Pôjde o neprekonateľnú prekážku? Tipnite si a vyhrávajte počas duelu so súťažou v live stávkach o 200 000 Netov!

Ako to vidia tipéri?

Drvivá väčšina najširšej tipérskej komunity očakáva výhru Realu Madrid v kurze 2,22. 17 % tipérov má na tikete čistú dvojku (3,08). Iba 11 % stratégov prognózuje remízu (3,74). Ako to vidíte vy?

Amadeus23 vo svojej analýze rozoberá víťazstvo „The Reds“ s tým, že sa gólovo presadia obaja (kurz 4,50). „Trio Mané, Firmino, Salah má momentálne lepšiu fazónu a väčšiu silu ako Ronaldo, Benzema, Bale. Pre mňa je Real síce lepším mužstvom, ale momentálna forma je na strane Liverpoolu,“ napísal tipér. Aký výsledok očakávate vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Nahliadnite do populárnej Tiket arény a inšpirujte sa najlepšími tiketmi od skúsených tipérov, alebo sa sami pochváľte svojimi úspechmi.

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite a získajte vstupný bonus 999 EUR! Navyše dostanete úplne zadarmo 15 EUR na svoje prvé stávky!