Futbalová revolúcia: Hráči v Česku idú po zvláštnej prehre na detektor lži!

Iné

autor hetrik.sk

Tak tomu sa povie revolúcia vo futbale! Vedenie klubu FK Baník Most, ktorý aktuálne hráva v druhej najvyššej lige v Česku sa rozhodlo zakročiť po zvláštnej prehre s Pardubicami 2:5.

Všetci hráči pôjdu na detektor lži, či sa náhodou nejednalo o zmanipulovaný zápas.

Detektor lzi futbal Cesko

Hostia viedli po hrubých chybách za 30 minút 0:4 a bolo po zápase. To je dôvod, prečo sa vedenie rozhodlo k takémuto radikálnemu kroku. Ako povedal športový riaditeľ klubu: Priznám sa, že v tejto chvíli hráčom vôbec neverím.

Vedenie má podozrenie, že sa jedná o stávky na počet gólov do určitej minúty. Takáto aféra v Česku už v minulosti bola a preto je tu podozrenie aj teraz.

Hráči údajne s takýmto testom problém nemajú a skúšku absolvujú. Podľa dohody sa otázky na detektore lži budú týkať iba sporného zápasu.

Uvidíme, ako teda dopadne takéto revolučné riešenie a či vôbec prinesie nejaký výsledok. Každopádne rešpekt vedeniu, ktoré sa nebálo prísť s takouto revolučnou novinkou.