Gerard Piqué ukončil kariéru s červenou kartou. Čo povedal rozhodcovi?

Primera Division

autor hetrik.sk

Španielsky futbalista Gerard Piqué zakončil svoje pôsobenie v Barcelone červenou kartou v ligovom zápase proti Osasune.

A to priamo ani nezasiahol do stretnutia. 35-ročnému stopérovi sa nepáčil výkon rozhodcu Jesúsa Gil Manzana z prvého polčasu a tak mu osobne prišiel vynadať.

Čo mu vlastne povedal? Denník Mundo Deportivo prišiel s informáciou priamo zo zápisu stretnutia.

Videl si ten roh proti nám? Si rozhodca, čo nás najviac do*ebal. Toto je ku*va hanba. Je*em tvoju matku.

Piquému by za takúto reakciu hrozila suspendácia až na šesť zápasov. Po plánovom ukončení kariéry sa však už celou situáciou nemusí zaoberať.

Do duelu však mal aj pôvodne nastúpiť. Tréner Xavi na tlačovke potvrdil, že ho chcel nasadiť ako striedajúceho hráča.

Barcelona po polčase prehrávala 0:1, no nakoniec otočila po góloch Pedriho a Raphinhu. A to aj napriek vylúčeniu Roberta Lewandowskeho z 31. minúty.

Katalánci vďaka zisku troch bodov vedú tabuľku La Ligy s náskokom piatich bodov pred Realom Madrid. Biely balet má však jeden zápas k dobru.