Guardiola alebo Lampard? Kto sa bude radovať tentokrát?

Premier League

Guardiola alebo Lampard? Kto sa bude radovať tentokrát?

Spomínate si na odvetu semifinále Chelsea – Barcelona na Stamford Bridge spred desiatich rokov? Domáci vtedy len remizovali 1:1 a po prvom zápase, ktorý skončil bezgólovou remízou, postúpil katalánsky veľkoklub. Zápas vtedy ovplyvnil hlavný rozhodca Tom Øvrebø viacerými spornými verdiktami. Za Chelsea nastúpil v základnej zostave Frank Lampard a Barcelonu koučoval Pep Guardiola. O tri roky londýnsky klub Barcelone oplatil vypadnutie v rovnakej fáze Ligy majstrov a znovu boli pri tom Lampard aj Guardiola. Minisúboj medzi týmito dvomi legendami bude pokračovať v sobotu na štadióne Manchestru City. Guardiola tentokrát ako tréner City a Lampard už ako tréner Chelsea, bojiskom teraz nebude Liga majstrov ale Premier League. Kto sa bude po zápase tešiť?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 93% jej členov. 3% stratégov verí v remízu a v plný bodový zisk Blues odhadujú len 4 % komunity.

Tipér dieqom si myslí, že v zápase nebude núdza o góly. „V šiestich domácich zápasoch Manchestru City padlo v tejto sezóne 24 gólov – priemer 4 góly na zápas. A čo Chelsea vonku? 6 zápasov a dokonca 30 gólov – priemer 5 gólov na zápas,“ píše v analýze. Pri kurze 1,4 preto tipuje, že v zápase padnú aspoň tri góly.

Ako vidíte tento dôležitý zápas vy? Veríte obhajcovi titulu alebo londýnskej Chelsea? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!