Pavel Hapal po včerajšej prehre: Zdržovanie Angličanov v závere zápasu? To sa tak často nevidí, som na chlapcov hrdý!

EURO U21 2021

autor hetrik.sk

Slovenskí futbalisti do 21 rokov včera tesne prehrali na Majstrovstvách Európy s veľkým favoritom z Anglicka 1:2. Aj napriek tomu, že naši mladíci vyhrávali po polčase po góle Chriena, v tom druhom prišiel súperov obrat.

Chlapci sa však nemajú za čo hanbiť a favorita v závere poriadne potrápili. Pochválil ich aj tréner Pavel Hapal.

V prvom rade by som sa chcel poďakovať fanúšikom. Vytvorili úžasnú atmosféru, mali sme domáce prostredie. Aj vzhľadom na tú veľkú podporu nás táto prehra mrzí. Hráči sú sklamaní, chceli sme minimálne bodovať. Som však na chlapcov hrdý!

Anglicko má veľmi dobré mužstvo. Posledných tridsať minút sme ich zatlačili tak, že nevedeli, kam skočiť. Som pyšný na hráčov. Myslím si, že je ojedinelé, vidieť Angličanov na konci zdržovať. Nemali sme toľko šťastia, veľmi dobre bránili.