Hviezdy Neapola a ich krásne odkazy pre Mareka Hamšíka: Budeme navždy tvoja rodina!

Séria A

Hviezdy Neapola a ich krásne odkazy pre Mareka Hamšíka: Budeme navždy tvoja rodina!

Slovenský futbalista Marek Hamšík sa už aktuálne nachádza v Číne, kde sa začne pripravovať na novú futbalovú etapu.

Bývalý kapitán Neapola bohužiaľ nestihol v Taliansku žiadnu veľkú rozlúčku s fanúšikmi. Vedenie si však bude zrejme chcieť uctiť ich legendu po skončení sezóny. Hovorí sa aj o tom, že číslo 17 už nebude nikto nikdy nosiť za Neapol.

O tom, aká veľká osobnosť bol pre celé mesto svedčia aj krásne odkazy, ktoré mu poslali hviezdny spoluhráči.

Mertens: Kapitán, bolo mi cťou s tebou stráviť 6 rokov z tvojich 12-tich v drese Neapola. Odkedy som prišiel bol si mi vzorom a vždy si sa snažil čo najlepšie reprezentovať tento dres. Prajem ti veľa šťastia v tvojom novom dobrodružstve a budem ťa čakať v tvojom Neapole braček.

Insigne: Milý Marek. Mal som dostatok šťastia na to, aby som obliekal dres klubu z môjho rodiska a ty si tu bol vždy prítomný ako priateľ, spoluhráč a kapitán. Neapol privíta všetkých s otvorenou náručou, ale tebe sa podarilo s ním vytvoriť akési puto vďaka tvojej pokore a láskavosti. Pre mňa si bol vždy vzorom či už na ihrisku alebo mimo neho. Neapol bude navždy tvoj domov a my budeme navždy tvoja rodina. Ďakujem ti za všetko kamarát a prajem ti veľa šťastia v ďalšom v dobrodružstve.

Allan: Zdravím kapitán. Bolo mi potešením s tebou hrať a bojovať počas týchto 4. rokov. Vždy si bol príkladným kapitánom a spoluhráčom. Prajem ti len to najlepšie v tvojom novom dobrodružstve.

TIP: Všetky zápasy talianskej Serie A môžete teraz sledovať zadarmo na TV Tipsport.

Verdi: Aj keď len na pár mesiacov, ale bolo mi cťou s tebou hrať a hlavne mať ťa ako kapitána ! Si výnimočný človek.

Jorginho: Bol to krásny príbeh a ja som rád že som bol jeho súčasťou. Zaslúžiš si len to najlepšie, ľudia ťa nikdy neprestanú milovať. Veľa šťastia braček.

Zieliński: Bolo mi cťou ťa stretnúť a hrať s tebou. Ďakujem že som sa od teba mohol naučiť veľa vecí, bol si skvelým vzorom. Prajem ti len to najlepšie .

Milik: Ďakujem Marek. Bolo mi cťou zdieľať s tebou jednu šatňu. Veľa šťastia v novom dobrodružstve.