Ibrahimovič: Ak vírus nepríde k Zlatanovi, Zlatan príde k vírusu! (VIDEO)

Séria A

Ibrahimovič: Ak vírus nepríde k Zlatanovi, Zlatan príde k vírusu! (VIDEO)

Na tému šíriaceho sa koronavírusu sa vyjadruje čoraz viac športovcov po celom svete. Inak tomu nebolo ani u Zlatana Ibrahimoviča. Švédsky útočník to znovu zobral po svojom.

Taliansko mi toho dalo veľmi veľa a v týchto dramatických časoch by som chcel tejto krajine, ktorú tak milujem, dať ešte o niečo viac. Spoločne s ľuďmi, ktorí so mnou spolupracujú, som sa rozhodol vytvoriť zbierku pre nemocnice a využiť silu svojej komunikácie, aby sa táto správa dostala čo naďalej.

Máme tu vážny problém, preto potrebujeme konkrétnu pomoc. Nie je to iba o videách. Spolieham sa na štedrosť svojich kolegov a všetkých profesionálnych športovcov a tiež tých, ktorí chcú prispieť či už menej alebo viac, podľa možností, aby sme spoločne mohli vírus odkopnúť preč.

Spoločne môžeme skutočne pomôcť nemocniciam, doktorom a sestričkám, ktoré tvrdo pracujú každý jeden deň, aby zachraňovali naše životy. Dnes sme práve my, ktorí im fandia! Poďme spoločne odkopnúť koronavírus preč a vyhrajme tento zápas. 

Pamätajte, ak nepríde vírus k Zlatanovi, Zlatan príde k vírusu!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Italy has always given me so much and, in this dramatic moment, I want to give back even more to this country that I love. I decided, together with the people who are working with me, to create a fundraiser for Humanitas hospitals and to use my communication power to spread the message wider. It’s a serious issue and we need a concrete help that’s not just about a video. I count on the generosity of my colleagues, of all professional athletes and of those who want to make a small or large donation according to their possibilities, to kick this virus away. Together we can really help hospitals and doctors and nurses who selflessly work every day to save our lives. Because today we are the ones cheering for them! Let’s together kick the CoronaVirus away and win this match! And remember: if the virus don’t go to Zlatan, Zlatan goes to the virus! Link in bio

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic),