Infarktový záver predkola Ligy Majstrov: Chytená penalta v 102. minúte rozhodla o postupujúcom

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Šialený záver mal utorňajší odvetný duel 2. predkola Ligy Majstrov medzi Olimpijou Ľubľana a Ludogortsom Razgrad.

Po úvodnej remíze 1:1 v Bulharsku bol v 92. minúte rovnaký výsledok aj na štadióne v Slovinsku.

Domácich fanúšikov následne rozjasal gól na 2:1 z kopačky Timi Max Elšnika. To však nebolo všetko, hosťom sa v 102. minúte nadstaveného času naskytla šanca vyrovnať z pokutového kopu.

Brankár Matevž Vidovšek však fantastickým zákrokom pokus zneškodnil a poslal tak slovinského majstra do 3. predkola Ligy Majstrov. Stožice Stadium ihneď zaplavili oslavujúci fanúšikovia.

V ďalších bojoch sa Ľubľana predstaví proti lepšiemu z dvojice Galatasaray - Žalgiris.