Ivan Kmotrík ml. reaguje na neúspešný vstup Slovenska do kvalifikácie a neúčasť Weissa: Je to pre mňa záhada

EURO 2024

autor hetrik.sk

Ivan Kmotrík ml. reaguje na neúspešný vstup Slovenska do kvalifikácie a neúčasť Weissa: Je to pre mňa záhada

Kapitán Slovana Bratislava Vladimír Weiss mladší nedostal pozvánku do reprezetácie na úvodné dva kvalifikačné zápasy o ME 2024.

Práve podobný typ futbalistu by sme pritom potrebovali pri bezgólovej remíze s Luxemburskom.

K téme sa po úvodnom stretnutí rozhodol vyjadriť aj generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík mladší.

To najcennejšie pre futbalistu by mal byť určite reprezentačný dres, alebo? Pár dní po neúspešnom štarte do kvalifikácie na EURO 2024, teda nie podľa všetkých, je vo mne stále pocit sklamania.

Do takto dôležitých zápasov patria hráči, ktorí sú ochotní sa na ihrisku zodrať, aby odviedli pre svoj tím čo najlepší výsledok. Nie vždy je bohužiaľ tomu tak, ako môžeme veľakrát vidieť.

Náš belasý srdciar Vladko Weiss ml. je aktuálne v jednej z najlepších foriem vo svojej kariére, čo ukazuje v každom jednom zápase. Preto je pre mňa v podstate záhadou, prečo si vďaka tomu nezaslúžil miestenku do výberu na aktuálne kvalifikačné duely, napísal Kmotrík na svojom Instagrame.

Teší ho kapitánska páska Juraja Kucku a tiež nominácia Vernona De Marca

Avšak veľmi ma teší, že kapitánska páska bola po dlhej dobe zvolená hráčovi nášho milovaného Slovanu. Juraj Kucka bol počas celého priebehu zápasu oporou tímu, presne ako sa od kapitána očakáva. Je to typ hráča, ktorý sa rozhodne nevzdáva, čo aj ukázal, a preto sme hrdí, že je súčasťou nášho kádra.

Na lavičke bol k dispozícii aj belasý Vernon De Marco. Ten bol pripravený zvrátiť nepriaznivý priebeh hry v náš prospech.

Verím, že v nedeľu na Tehelnom poli ho proti reprezentácii Bosny a Hercegoviny uvidíme v základnej zostave slovenskej reprezentácie.

Zajtra je pred našou reprezentáciou ďalší dôležitý domáci súboj, v ktorom im samozrejme držím palce, doplnil staronový generálny riaditeľ belasých.

Foto: Instagram/ivankmotrik