Ivan Kmotrík ml. si rýpol do Spartaka: Všetci chcú ísť do Slovana, Trnava je vraj naše béčko

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Ivan Kmotrík ml. si rýpol do Spartaka: Všetci chcú ísť do Slovana, Trnava je vraj naše béčko

Generálny riaditeľ Slovana Bratislava Ivan Kmotrík ml. bol najnovším hosťom v podcaste My Sme Slovan Bratislava, v ktorom hovoril o uplynulej sezóne a tiež cieľoch do tej ďalšej.

Vyjadril sa aj k tému medializovaného príchodu bývalého hráča z konkurenčného Spartaka Trnava Kyriakosa Savvidisa.Čas ukáže, je to jeho slobodné rozhodnutie. Ak by to bolo, nebude prvý, kto prišiel z Trnavy. To nejakým spôsobom odzrkadľuje nastavenie tých hráčov.

Vnímam to tak, že k nám chcú ísť zo slovenskej ligy všetci. Možno pardon, našiel by sa Mikovič. On stále nepochopil, ako funguje futbal. On je proste iný, reagol Kmotrík ml. s úsmevom.

Trnava je naše béčko, ako som sa dočítal. Že už toľko hráčov odtiaľ prišlo, že sú v podstate naše béčko. Každý klub si nejakým spôsobom nájde postavenie, ja za to nemôžem.


Pri Abenovi a Lovatovi to zafungovalo výborne. Niekedy musíte mať mužstvo, kde sa rozohrajú.

To B-mužstvo, ako sa niekedy povie. Nám to tak vyšlo väčšinou z tej Trnavy, doplnil na podnet jedného z fanúšikov, aby Mikoviča kúpil a preradil do rezervného tímu.


Išlo o reakciu na kapitána Trnavy, ktorý nechcel veriť odchodu Savvidisa do Slovana

Vnímal som ho vždy ako slušného chlapca, ktorý to má v hlave upratané. Pokiaľ neuvidím jeho fotku s dresom, tak sa mi nechce veriť, že by to urobil, hoci všetko tomu nasvedčuje.

Neverím tomu, že by to urobil. Vždy, keď sme sa rozprávali, tak mi tvrdil, že Spartak je preňho najviac a vie, ako tu v Trnave vnímame rivalitu medzi Spartakom a Slovanom.

Nechce sa mi tomu veriť, ale keď to bude oficiálne, tak ma to zamrzí, lebo sa mi zdal taký inteligentný hráč. Tak, ako pôsobil na ihrisku, taký bol aj mimo neho, povedal Mikovič nedávno pre fcspartaktrnava.com.

Slovenský majster aktuálne rieši aj budúcnosť na brankárskom poste, Ivan Kmotrík ml. potvrdil rokovania s hráčom z Česka, Poľska a Slovenska. 

Foto: Youtube/My Sme Slovan Bratislava