Ivan Kmotrík ml. si vylial srdce: Reakcia šéfa Slovana po vypadnutí s Bazilejom

Európska konferenčná liga

autor hetrik.sk

Necelý deň po smolnom vypadnutí s Bazilejom v osemfinále Európskej konferenčnej ligy prišla reakcia od staronového generálneho riaditeľa Ivana Kmotríka mladšieho.

Slovan viedol nad súperom zo Švajčiarska po prvom polčase 2:0, súperovi sa však podarilo vyrovnať v 93. minúte po chybe brankára Adriána Chovana. O postupe hostí rozhodli pokutové kopy.

Prečítajte si oficiálne vyjadrenie Kmotríka na Instagrame k smolnému zápasu.

Chýbal posledný krok k historickému futbalovému úspechu v ére samostatnosti Slovenskej republiky.

Aj napriek nesplneniu nášho jasne nastaveného cieľa vieme, že práve toto je začiatok niečoho veľkého! Ďakujem, že ste pri tom boli s nami v počte takmer 22 tisíc a na našom milovanom Tehelnom poli ste tak vytvorili neopísateľnú atmosféru. Obrovská vďaka patrí celému tímu, ktorý odvádzal úžasnú prácu.

Šport a konkrétne futbal prináša aj takéto momenty, aj vďaka tomu je to najsledovanejší šport na celom svete. Celé belasé mužstvo ukázalo, že v sebe majú obdivuhodnú bojovnosť a dokážu zabojovať o tie najvyššie priečky pomedzi európsku konkurenciu. Z našej účasti v Európskej konferenčnej lige si berieme veľa pozitív, z ktorých budeme môcť čerpať ďalšie zlepšenia.

Už v nedeľu bojujeme v Podbrezovej, kde chlapci určite potrebujú vašu podporu. V skupine o titul to bude ešte veľmi náročné, ale dáme do toho všetko, aby titul zostal v Bratislave. SPOLU SME SLOVAN!