Je to oficiálne: Slovensko si zahrá zápas proti prestížnemu súperovi. Na konci mája príde do Trnavy Holandsko!

Slovensko

Je to oficiálne: Slovensko si zahrá zápas proti prestížnemu súperovi. Na konci mája príde do Trnavy Holandsko!

Slovenský futbalový zväz dnes na svojom oficiálnom webe informoval fanúšikov o našom súperovi v prípravnom zápase, ktorý sa uskutoční na konci mája.

Posledný májový deň bude futbalovým sviatkom, slovenská futbalová reprezentácia privíta prvýkrát v novodobej histórii v domácom prostredí tím „Oranjes“. Zápas sa odohrá na štadióne Antona Malatinského v Trnave o 20.45 h, informácie o začatí predaja lístkov SFZ zverejní v blízkej dobe. , znie v stanovisku SFZ.

Reakcia tréner reprezentácie Jána Kozáka:

Myslím si, že pre našich fanúšikov i pre nás všetkých je to udalosť hostiť Holandsko. Som veľmi rád, že taký súper chce s nami hrať. Teším sa na tento súboj,

V časoch, keď sme s nimi hrali, mali stabilizovaní kader, dlhé roky dominovali svetovému i európskemu futbalu a v súčastnosti u nich prebieha generačná výmena, ale tá sa deje aj u nás, takže z tohto pohľadu to bude zaujímavá previerka pre obe krajiny. 

Navyše oni majú nového trénera, osobnosť holandského futbalu Ronalda Koemana, ktorý si bude zostavovať svoj tím a hráči sa budú chcieť ukázať. Uvidíme v akom stave prídu po náročných sezónach moji i jeho zverenci. Určite to však bude vážny zápas a ja verím, že fanúšikovia budú našou oporou a pomôžu nám.

Slovensko holandsko