Kam povedú ďalšie kroky Dominika Kružliaka? O vyhodeného obrancu sa zaujímajú dva kluby

Slovensko

autor hetrik.sk

Kam povedú ďalšie kroky Dominika Kružliaka? O vyhodeného obrancu sa zaujímajú dva kluby

Slovenskú futbalovú scénu v utorok šokoval nečakaný odchod Dominika Kružliaka z gréckeho tímu Volos FC. Do tímu pritom prišiel iba počas leta a stihol odohrať tri stretnutia.

O ukončení spolupráce mal rozhodnúť kontroverzný majiteľ klubu Achilleas Beos, ktorého nahnevala ruka 27-ročného obrancu v pokutovom území.


AEK Atény následne v nadstavenom čase z nariadenej penalty rozhodlo o ligovom víťazstve 3:2.

Ako kontroverzný môžeme označiť aj spôsob klubovej komunikácie

Volos oznamuje vzájomné ukončenie spolupráce s Dominikom Kružliakom. Do budúcna mu neželáme nič dobré, určite však na neho budeme spomínať, píše klub v oficiálnom stanovisku.

Čo teraz? Kam povedú ďalšie kroky bývalého hráča Dunajskej Stredy?

V hre majú byť údajne dva slovenské kluby. Prestupové obdobia na Slovensku však končí už v stredu 6. septembra o polnoci.


Do konca prestupového okna ostáva menej ako 5 hodín a o bývalého kapitána DAC Dominika Kružliaka sa snažia dva kluby z Niké ligy FC Košice a Slovan Bratislava.

Hráč odmietol ponuku zo spriateleného klubu FC Košice z Maďarskej najvyššej súťaže, informovala na Twitteri známa stránka Futbalové Zákulisie.

Dominik Kružliak odohral v našej najvyššej súťaži 237 zápasov, okrem Dunajskej Stredy má za sebou aj účinkovanie v drese Ružomberka.

Foto: volosfc.com