Kapitán Slovenska Adam Sýkora zverejnil na Instagrame špeciálne poďakovanie

MS v hokeji do 20 rokov 2024

autor hetrik.sk

Kapitán Slovenska Adam Sýkora zverejnil na Instagrame špeciálne poďakovanie
Zdroj: iihf.com, Instagram/adamsykora_14

Adam Sýkora bol ako jeden z najskúsenejších hráčov zvolený pred Majstrovstvami sveta v hokeji do 20 rokov za kapitána Slovenska a svojej úlohy lídra sa určite chopil na jednotku.

19-ročný útočník, ktorý už pôsobí na farme New Yorku Ranges v AHL s odstupom času po vypadnutí vo štvrťfinále šampionátu zverejnil na Instagrame špeciálne poďakovanie.


Legendárna crew. Bola to pre mňa obrovská pocta a česť byť kapitánom tak úžasného mužstva na tak veľkom podujatí. Bol som ochotný pre tento tím či už na ľade alebo mimo neho obetovať všetko, pretože ste mi boli ako hokejová rodina, pri ktorej budem vždy stáť.

Som veľmi vďačný všetkým za dôveru a podporu, ktorú ste nám počas celého šampionátu dávali a takisto aj celému realizačnému tímu za neskutočnú pomoc, snahu a super spoluprácu.

Najviac by som sa chcel poďakovať najmä vám chlapci ročníka narodenia 2004 nielen za tento skvelý šampionát, ale za celých 5 rokov strávených s vami v juniorskej reprezentácii.


Bol to síce náš posledný turnaj, no na každého z vás mám a budem mať len tie najlepšie spomienky, na ktoré len tak nezabudnem. Boli to roky plné driny, potu, radosti, pádov, smútku, víťazstiev, prehier, zábavy, ale stálo to všetko za to.

Možno sme si ten koniec predstavovali trošku lepšie, ale verím že nás to naopak naštartuje a povzbudí ešte do väčšej driny, ktorá sa nám potom vráti tým správnym smerom. Mám vás rád boysss. Ďakujem, napísal Sýkora na sociálnej sieti.

V aktuálnej sezóne AHL odohral rodák z Piešťan za Hartford Wolf Pack 25 zápasov, v ktorých zaznamenal 11 bodov za 3 góly a 8 asistencií.