Kde sledovať Ligu Majstrov v novej sezóne? Pozrite si kompletný prehľad!

Liga Majstrov

27 968 zobrazení

Kde sledovať Ligu Majstrov v novej sezóne? Pozrite si kompletný prehľad!

Od novej futbalovej sezóny 2018/19 nebudú môcť fanúšikovia sledovať zápasy Ligy Majstrov ako v posledných rokoch. RTVS a rovnako aj Digi Sport totiž prišiel o práva na túto prestížnu súťaž.

Po novom bude vysielať všetky stretnutia Champions League nová športová televízia od firmy Orange, Orange Šport.

Telekomunikačný operátor dnes oficiálne predstavil platformy, ako bude možné túto televíziu získať.

Orange Sport bude oficiálne dostupný cez satelit, internet a taktiež ich optickú sieť.

Orange Šport cez Satelit:

Signál je šírený cez družicu Eutelsat 16 na pozícii 16 stupňov východne. Jednoduchá výmena pripadá pre divákov s príjmačom s podporou Irdeto kódovania. (Príjmače od Skylinu a FreeSATu) V tom prípade stačí vymeniť dekódovaciu kartu a pretočiť parabolu na novú pozíciu.

Cená základného balíčka Orange TV je 6€. (Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, TA3 HD, Doma HD, Wau HD, Dajto HD, Plus HD, Prima Plus HD, Nova International HD, Senzi TV, Lux HD, Orange Infokanál, Óčko, Šlágr TV.)

Ak však chcete mať Orange Šport, musíte si priplatiť ďalšie 3 Eurá. Príplatok za druhý televízor je 2 Eurá. Prípadne je k dispozícii balíček Super Šport (4€ / Mesiac): Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Arena Sprot 1 HD, Arena Sport 2, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Golf Channel a Expreme Sports Channel.

Programy Orange Sport HD, Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4 pri novej objednávke získate na tri mesiace zadarmo.

Orange Šport cez Internet:

Všetky zápasy Ligy Majstrov budú dostupné cez internet vo vašom PC, telefóne alebo napríklad Smart TV.

Služba Orange TV Šport sa dá aktivovať jednoducho bez registrácie a to zaslaním SMS. Možný je 24 hodinový prístup za 2€ alebo mesačný za 4€. 

Prípadne si môžete zaplatiť celú Orange TV. Ceny sú rovnaké ako pri satelitnej verzii.