Klasický Mourinho: Manželka Beniteza ho ohovárala, ten je odkázal aby sa radšej starala o dietu svojho muža!

Manželka nového trénera Realu Madrid Rafaela Beníteza si zrejme nabudúce dobre rozmyslí, čo povedať médiam.
V posledných dňoch sa totiž vyjadrila, že jej muž musí v každom klube upratovať špinu práve po Mourinhovi a to nemala radšej robiť.
Jej celé vyhlásenie: Real Madrid je už tretí klub, kde pôsobíme po Jose Mourinhovi. Upratujeme bordel, ktorý tu on narobil.
Takáto prišla reakcia zo strany Mourinha, ktorý si po nose brnkať nenechá: Táto žena je zrejme trochu pomýlená. Do Chelsea išiel po Robertovi Di Matteovi a do Realu Madrid išiel po Carlovi Ancelottim.
Jediný klub, kde išiel po mne bol Inter Miláno a aj ten dokázal za pol roka zničiť z pozície svetového klubu. A pre ňu mám jednu dobrú radu. Asi má veľa voľného času, keď stále hovorí o mne a nemá čo robiť. Možno keby sa radšej starala o dietu svojho muža, potom by sa už nemusela starať o mňa.
Real Madrid sa bude pod novým trénerom snažiť zabudnúť na neúspešnú minulú sezónu a v novej budú chcieť zabojovať o titul v Španielsku. Biely Balet je aktuálne na túrne v Číne, kde najbližšie odohrá zápas proti AC Milánu.
Chelsea zažila úspešnú sezónu a určite ju bude chcieť pod Mourinhom zopakovať. Po dnešnom triumfe nad Barcelonou sa vracajú domov do Anglicka. Už v túto nedeľu čaka "The Blues" zápas Community Shield proti Arsenalu.
Najčítanejšie za 24 hodín
-
Adam Liška nezostal v KHL pre peniaze. O jeho účasti na olympiáde je rozhodnuté
-
NHL zverejnila možnú zostavu Slovenska na ZOH 2026. Chýba v nej zvučné meno!
-
Dávid Hancko je späť v hre! Denník AS prináša novinky o jeho budúcnosti
-
Nová hviezda v Tipsport lige: HK Nitra získala bývalého brankára z NHL
-
Fejkoví novinári sa hrajú, že rozumejú športu. Úprimný Pavol Regenda o tom, prečo odmietol ponuku z KHL
-
Obrovský problém pre Slovensko. Hráčov z KHL nemusia uvoľniť na olympiádu
-
Blíži sa výmena Šimona Nemca? Chcem hrať a je jedno, v akom tíme, vyhlásil