Krajšie leto? Niekedy stačí aj 5 EUR!  

Ostatné

Krajšie leto? Niekedy stačí aj 5 EUR!  

Tipér s nickom 007586 si začiatok leta poriadne skrášlil. Stačilo mu na to presne päť EUR a dobrý odhad. Potom už len stačilo dúfať v delikátnu výhru. A podarilo sa, presvedčte sa o tom sami TU!

Lopta je lopta

Loptové športy sú zďaleka najpopulárnejšie, ako medzi samotnými športovcami, tak aj medzi tipérmi. Borec s nickom 007586 nakombinoval tiket z futbalu, basketu aj volejbalu. Niekde sa toho vôbec nebál. Na malajzijskú ligu si človek len tak netrúfne podať, možno niekto, kto ju pravidelne sleduje a môže sa nazývať naozajstným odborníkom. Výhra na seba v každom prípade nenechala príliš dlho čakať, tipér poobede podal a druhý deň ráno už mohol oslavovať. Správne uhádnutých 7 príležitostí z futbalu a po jednej z basketbalu a volejbalu mu zarobili celkovo 1668 EUR! Podarilo sa aj vám niekedy niečo také?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Tipér 007586 a ďalší borci zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!