Krásne gesto Hossu s Gáboríkom pre nemocnicu v Trenčíne

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Krásne gesto Hossu s Gáboríkom pre nemocnicu v Trenčíne

Aj dve legendy slovenského hokeja sa rozhodli v ťažkých časoch pomôcť Slovensku.

Marián Hossa spolu s Mariánom Gáboríkom finančne a materiálne podporili nemocnicu v Trenčíne a taktiež domovy sociálnych služieb po celom kraji.

Veľmi sa tešíme ďalšiemu srdečnému gestu, ktoré prejavili naše hokejové hviezdy Marián Gáborík a Marián Hossa. Podarovali všetkým našim oddeleniam kávovary, osobné ochranné pomôcky, hygienické pomôcky a ultrasonografický prístroj v hodnote 25.000 €.

Takto sa chceli poďakovať našim zamestnancom za všetko, čo počas koronakrízy zvládli a naďalej zvládajú. Pomôžu tak zabezpečiť čo možno najvyššiu ochranu našich zamestnancov a novým USG prístrojom prispejú k zlepšeniu diagnostiky ochorení pacientov. Veď zdravie je to najcennejšie, čo máme. Zo srdca im ďakujeme, reagovala nemocnica v Trenčíne na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veľmi sa tešíme ďalšiemu srdečnému gestu, ktoré prejavili naše hokejové hviezdy 🏒⭐️ Marián Gáborík a Marián Hossa. Podarovali všetkým našim oddeleniam kávovary, osobné ochranné pomôcky, hygienické pomôcky a ultrasonografický prístroj v hodnote 25.000 €. Takto sa chceli poďakovať našim zamestnancom za všetko, čo počas koronakrízy zvládli a naďalej zvládajú. Pomôžu tak zabezpečiť čo možno najvyššiu ochranu našich zamestnancov a novým USG prístrojom prispejú k zlepšeniu diagnostiky ochorení pacientov. Veď zdravie je to najcennejšie, čo máme. Zo ❤️ im ďakujeme 🙏🏻 #zdravie #nemocnica #starostlivost #fntn #fakultnanemocnicatrencin #hospital #lekar #lekarka #doktor #doktorka #sestricka #vysetrenie #hospitalizacia #trencin #gaborik #hossa #usg #hokej #hockey #nhl #gesto

Príspevok, ktorý zdieľa Fakultná nemocnica Trenčín (@nemocnica_trencin),