Krásne odkazy hráčov Realu Madrid na rozlúčku pre Cristiana Ronalda

Primera Division

Krásne odkazy hráčov Realu Madrid na rozlúčku pre Cristiana Ronalda

Ešte pred pár týždňami by asi niekto nepovedal, že jeden z najlepších futbalistov sveta zmení dres. Cristiano Ronaldo sa po rokoch rozhodol opustiť Real Madrid a zamieril do Talianska.

Už ako hráčovi Juventusu mu jeho bývalí spoluhráči posielajú krásne odkazy na rozlúčku. Pozrite si tie najlepšie.

Marcelo: Nikdy by som si nepomyslel, že príde tento deň. Ale prišiel čas napísať, že sa čoskoro vidíme. Nič netrvá večne. Dúfam, že budeš šťastný na tvojej novej ceste. Budú mi chýbať naše predzápasové rozhovory, po ktorých si uvoľnil celý tím. Som hrdý, že som s tebou hral. Keď ukončíš kariéru, budem niekde sedieť v bare na pive a rozprávať každému všetky naše príbehy a pozerať sa pri tom na všetky naše fotografie.

Sergio Ramos: Tvoje góly, čísla a všetko, čo sme spolu vyhrali, hovorí samo za seba. Zaslúžil si si významné miesto v histórii Realu Madrid. Fanúšikovia Realu nikdy nezabudnú. Bolo potešenie s tebou hrať. Veľké objatie a veľa šťastia!

Gareth Bale: Neuveriteľný hráč a top chlap! Bolo mi potešením hrať po tvojom boku počas posledných piatich rokov. Veľa šťastia, priateľ môj.

Karim Benzema: Mohol by som povedať veľa, ale budem stručný. Bolo pre mňa potešením a cťou hrať s najlepším futbalistom na svete. Prajem ti všetko najlepšie Cristiano!

Toni Kroos: Bol si rozhodujúci pri výhre trofejí, ktoré sme získali v poslednom roku! Skutočný šampión. Bolo mi potešením s tebou hrať! Všetko najlepšie, legenda.

Casemiro: S tebou som sa učil, bavil som sa a vyhrával som. Ďakujem za všetko, priateľ môj.

Marco Asensio: Hrať s tebou bolo radosťou, si príkladom v každom smere. Želám veľa šťastia v novej fáze.