Kto ovládne prestížne londýnske derby?

Premier League

Kto ovládne prestížne londýnske derby?

Anglická Premier League sa teší na ďalšiu veľkú lahôdku! V Londýnskom derby si to rozdá Arsenal s Chelsea. V tabuľke sú na tom o poznanie lepšie Blues, hoci s kanoniermi susedia, ale na štvrtom mieste majú k dobru šesť bodov a zároveň držia poslednú priečku zaisťujúcu účasť v Lige majstrov. Ktorý tím bude z Emirates Stadium odchádzať spokojnejší? Tipnite si a zabojujte v live stávkach!

„Chelsea je pre mňa jasným favoritom. Obaja súperi vyznávajú útočné poňatie hry, čo presne Sarriho štýlu vyhovuje. Najväčším problémom modrých je dostať sa cez zálohu súpera, naopak ich obrana sa veľmi zlepšila. Gunners zažívajú zlé obdobie, a dokonca sa na nich dotiahol Manchester United, ktorý je šiesty už len o skóre. V tejto chvíli neverím, že by mohli domáci vyhrať,“ uvádza ondrej492 v analýze. Jeho tip? Výhra hostí v kurze 2,38!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!