Kto ovládne super-finále Oktagonu Underground?

Ostatné

autor hetrik.sk

Kto ovládne super-finále Oktagonu Underground?

V sobotu 4. júla vyvrcholí unikátny projekt Oktagon Underground, 7-týždenný exhibičný koncept zložený zo siedmich MMA turnajov mužov a žien. Vo veľkolepom super-finále v Brne sa rozhodne o absolútnych víťazoch všetkých pyramíd. Dá sa to povedať aj inak, adrenalínom nabitý večer ponúkne bitky tých najdrsnejších zápasníkov a bojovníčok naprieč českou a slovenskou scénou bojových športov. Hlavným súbojom večera bude duel v „90-ke“ medzi slovenským fighterom Vlastom Čepom a českým bojovníkom Matějom Peňázom! Ďalšími zápasmi pyramíd sú: Tadeáš Růžička v „sedemdesiatke“ vyzve Marca Nováka, Ronald Paradeiser v „osemdesiatke“ čelí Matoušovi Kohoutovi a Daniel Škvor sa v „stovke“ postaví proti Ivanovi Bartekovi. V ženskej váhovej kategórii do 61 kg si to o celkové prvenstvo rozdajú Lucia Szabová a Tereza Bledá. Uvidíme nejaké prekvapenie? Natipujte si, sledujte posledný diel Oktagonu Underground naživo na TV Tipsport!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Vyskúšajte si to aj vy!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!