Kto postúpi do semifinále MS v hokeji?

MS v Hokeji 2024

autor hetrik.sk

Kto postúpi do semifinále MS v hokeji?

Prebiehajúce majstrovstvá sveta v hokeji sa prehupli do vyraďovacej fázy, do ktorej postúpilo 8 najlepších tímov. Žiaľ, Slovensko medzi nimi nenájdeme. 

Elitné súboje však prinesú poriadne šlágre, veď už v úvode štvrťfinále proti sebe nastúpia Rusko a Česko, či USA vs. Fínsko. Vo večernom dueli sa predstavia úradujúci majstri z Kanady s domácim Nemeckom.  Paralelne bude prebiehať zápas Švajčiarsko - Švédsko.

MS 2017 Play-off

Ktoré mužstvá si vo štvrtok zabezpečia boje o medaily? Fandite, tipujte, užite si jednotlivé stretnutia a rozhodujte v LIVE stávkach!

Myslíte si, že Kanada obháji titul? V prípade úspechu by ste získali 2,50-násobok vkladu. A čo tak ďalší favoriti? Švédsko (4,50), Rusko (4,60), USA (6,70) alebo trebárs Nemecko v parádnom kurze 75,00. Taktizujte a najlepšiu ponuku kurzov využite vo svoj prospech TU!

Podľa stratéga CHMATOV uvidíme vo finále Javorový list v kurze 1,55. „Kanaďania sú pre mňa finalisti s veľkou istotou. Vidieť od nich profesionálny prístup s pevnou disciplínou, ktorá je podčiarknutá minimálnym počtom vylúčení, a to je základ úspechu.“ Tipér podporil svoje rozhodnutie vkladom 379 €! Vidíte to rovnako?

Nahliadnite do tajov najväčšej tipérskej komunity aj vy a užívajte si veľké množstvo výhod plynúcich z členstva. Ešte nie ste zaregistrovaný? Pridajte sa teraz a okamžite získate 5 EUR zadarmo na prvé stávky so vstupným bonusom 999 EUR!