Kto sa stane najlepším futbalistom roka na Slovensku? Podľa Škrtela sa rozhodne medzi dvoma hráčmi!

Slovensko

66 zobrazení

Kto sa stane najlepším futbalistom roka na Slovensku? Podľa Škrtela sa rozhodne medzi dvoma hráčmi!

V pondelok 19. marca 2018 sa dozvieme meno najlepšieho slovenského futbalistu za rok 2017. 

Posledných 10 rokov to bolo v jasnej réžii dvojice Marek Hamšík a Martin Škrtel. Teraz sa však medzi nich určite postaví meno Milan Škriniar.

Mladá hviezda Interu Miláno prežíva zatiaľ úžasnú sezónu, keď patrí medzi najlepšícj hráčov celej talianskej Serie A. Potvrdil to aj v poslednom ligovom zápase s Neapolom, po ktorom bol vyhlásený najlepším hráčom stretnutia.

Koho vidí ako víťaza ankety kapitán našej reprezentácie Martin Šrktel? Viac povedal v rozhovore pre futbalsfz.sk.

Podľa mňa najhorúcejšími kandidátmi tento rok budú Marek Hamšík a Milan Škriniar. Hamšo aj preto, že jeho Neapol vedie taliansku Seriu A a verím, že získa titul, ale aj preto, že prekonal rekord hviezdneho Maradonu, je skrátka ústrednou postavou SSC, ale aj reprezentácie. 

Konkurovať mu bude zrejme Škriniar, ktorý bol hlavnou osobnosťou úspešnej dvadsaťjednotky, výrazne zapadol do národného áčka, v Interi Miláno si získal rešpekt, dôveru a pevné miesto v základnej zostave.

Nominácia na najlepšieho futbalistu roka na Slovensku:

Ján Ďurica (Trabzonspor), Marek Hamšík (Neapol), Juraj Kucka (Trabzonspor/AC Miláno), Stanislav Lobotka (Celta Vigo/FC Nordsjaelland), Róbert Mak (PAOK Solún/Zenit Petrohrad), Adam Nemec (Dinamo Bukurešť), Peter Pekarík (Hertha Berlín), Albert Rusnák (Real Salt Lake), Milan Škriniar (Inter Miláno/Sampdoria Janov), Martin Škrtel (Fenerbahce Istanbul).

Skrtel Hamsik