LeBron James prvýkrát prehovoril o smrti Kobeho Bryanta

Ostatné

LeBron James prvýkrát prehovoril o smrti Kobeho Bryanta

Pár hodín pred smrťou mu ešte gratuloval k prekonaniu jeho rekordu v počte nastrieľaných bodov v NBA (historické tretie miesto).

O to ťažšie nesie túto tragédiu práve LeBron James, ktorý sa dozvedel túto informáciu na letisku a potom sa už neubránil slzám.

Na Instagrame sa následne rozhodol poslať svojmu kamarátovi odkaz do neba.

Nie som na to pripravený, no idem na to. Kamoš, sedím tu a snažím sa niečo napísať v tomto príspevku, ale vždy, keď sa o to snažím, začnem plakať a iba rozmýšľam o tebe 'Gigi' - o našom priateľstve, pute a bratstve. V nedeľu ráno som počul tvoj hlas, keď som odchádzal z Philadelphie naspäť do Los Angeles. Nemyslel som si, že to bude naša posledná konverzácia. Som zlomený a zničený. Mám ťa rád, brat môj. Moje srdce je teraz s Vanessou a vašimi deťmi.

Sľubujem ti, že budem pokračovať v tvojom odkaze. Znamenal si veľmi veľa pre nás všetkých, špeciálne v organizácii Lakers. Je mojou povinnosťou, aby som pokračoval. Prosím, daj mi silu z nebies a dávaj na mňa pozor. Je toho oveľa viac, čo by som chcel povedať, ale teraz to nemôžem urobiť, pretože sa nemôžem cez toto preniesť. Kým sa znova nestretneme brat môj.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I’m Not Ready but here I go. Man I sitting here trying to write something for this post but every time I try I begin crying again just thinking about you, niece Gigi and the friendship/bond/brotherhood we had! I literally just heard your voice Sunday morning before I left Philly to head back to LA. Didn’t think for one bit in a million years that would be the last conversation we’d have. WTF!! I’m heartbroken and devastated my brother!! 😢😢😢😢💔. Man I love you big bro. My heart goes to Vanessa and the kids. I promise you I’ll continue your legacy man! You mean so much to us all here especially #LakerNation💜💛 and it’s my responsibility to put this shit on my back and keep it going!! Please give me the strength from the heavens above and watch over me! I got US here! There’s so much more I want to say but just can’t right now because I can’t get through it! Until we meet again my brother!! #Mamba4Life❤️🙏🏾 #Gigi4Life❤️🙏🏾

Príspevok, ktorý zdieľa LeBron James (@kingjames),