Libor Hudáček rozhodol o štvrtom titule Třinca v českej Tipsport Extralige za sebou

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Slovenský hokejista Libor Hudáček sa stal hrdinom finále českej Tipsport Extraligy medzi Třincom a Hradcom Králové.

32-ročný útočník zaznamenal v 17. minúte 3. tretiny víťazný gól, ktorý rozhodol o neuveriteľnom štvrtom triumfe "oceliarov" za sebou. Sériu s Mountfieldom HK ovládli 4:2 na zápasy.

V piatkovom finále sa mimochodom o štyri z piatich gólov postarali slovenskí hokejisti.

HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)

Góly: 14. Marinčin (D. Voženílek), 57. L. Hudáček (D. Voženílek, Nestrašil), 59. Nestrašil (J. Jeřábek), 59. Daňo (P. Vrána, Smith) - 47. Rosandič (F. Pavlík).