Lieta Gerson Rodrigues v ďalších problémoch? Naznačuje to príspevok, ktorý koluje po internete

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Lieta Gerson Rodrigues v ďalších problémoch? Naznačuje to príspevok, ktorý koluje po internete
Zdroj: Instagram/gerson_rodrigues_11

Nová zimná ofenzívna posila Slovana Bratislava Gerson Rodrigues má stále trest, ktorý dostal od trénera Vladimíra Weissa za neskorý návrat po nedávnom reprezentačnom zraze.

Luxemburského útočníka to však podľa príspevkov na sociálnych sieťach príliš netrápi a užíva si život v našom hlavnom meste.


Známa stránka na Instagrame futbalova.lopata v pondelok zverejnila screenshot, podľa ktorého sa mal údajne Rodrigues počas víkendu nachádzať v jednom z bratislavských podnikov.

Poznáte niekto Gersona Rodriguesa? Lebo včera nám v klube kúpil vodku s džúsom a Red Bullom, píše sa v príbehu na sociálnej sieti.

Dvadsaťosemročný kmeňový hráč ukrajinského Dynama Kyjev bol koncom marca odsúdený na 18 mesiacov väzenia s podmienečným odkladom v troch prípadoch násilia s napadnutím a ublížením na zdraví.

Za Slovan Bratislava odohral od svojho príchodu štyri stretnutia Niké Ligy, v ktorých strelil štyri góly.


Podľa trénera Vladimíra Weissa st. sa o jeho osude rozhodne čoskoro

Samozrejme, že som sa s ním po jeho príchode rozprával. Zatiaľ som ho dal mimo mužstva a uvidíme, čo nám prinesú najbližšie dni.

Má s nami profesionálnu zmluvu, takže to musíme rešpektovať. Je jednoduché niekoho vyhodiť, no ťažké je riešiť tú danú situáciu, ktorá niekedy vznikne, vyhlásil tréner Slovana v rozhovore pre Nova Sport.