Lionel Messi do Saudskej Arábie? Otcovi Argentínčana došla trpezlivosť

Iné

autor hetrik.sk

Lionel Messi do Saudskej Arábie? Otcovi Argentínčana došla trpezlivosť

V posledných dňoch sa v médiách po celom svete objavujú informácie o údajnej dohode Lionela Messiho s tímom Al Hilal zo Saudskej Arábie.

Niektoré zdroje už dokonca hovoria ako o hotovej veci. Po týchto tvrdeniach došla trpezlivosť otcovi a zároveň agentovi Argentínčna Jorge Messimu.


O budúcej sezóne nie je dohodnuté vôbec nič! Nič nie je podpísané, dohodnuté, neexistuje ani žiadna ústna dohoda a tak tomu bude až do konca sezóny v PSG. Potom si všetko detailne rozobereme a rozhodneme.

Všetko sú to falošné správy, ktoré chcú iba využiť Leove meno na preslávenie, napísal Messiho otec na Instagrame.

Podľa známeho novinára Fabrizia Romana ponúkol Al Hilal FC Messimu ročný plat 400 miliónov eur, zmluvu mal mať na stole už od apríla.


Prípadný želaný návrat do Barcelony by mohli skomplikovať finančné pravidla v Španielsku. Konečné rozhodnutie tak padne až po skončení sezóny.

35-ročnému kapitánovi majstrov sveta vyprší 30. júna 2023 dvojročný kontrakt v Paríž St. Germain. Pokračovanie vo Francúzsku sa nepredpokladá.

V aktuálnom ročníku odohral za Paríž vo všetkých súťažiach 37 zápasov, v ktorých strelil 20 gólov a na ďalších 19 prihrával.

Foto: Instagram/Leo Messi