Lionel Messi reaguje na prerušenie sezóny z dôvodu koronavírusu

Iné

autor hetrik.sk

Lionel Messi reaguje na prerušenie sezóny z dôvodu koronavírusu

Športové osobnosti po celom svete aktuálne reagujú na prerušenie sezóny z dôvodu šíriaceho sa koronavírusu.

Pridal sa k nim aj hviezdny futbalista Barcelony Lionel Messi. Pozrite si jeho reakciu, ktorú zverejnil na svojom Instagrame.

Pre každého sú tieto dni komplikované. Žijeme v obavách z toho, čo sa bude diať. V prvom rade by som rád poslal čo najviac energie zdravotníkom, ktorí bojujú v prvej línii v nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach.

Zdravie je na prvom mieste a preto je potrebné do bodky dodržiavať inštrukcie. Iba tak bude možné efektívne bojovať s vírusom. Je čas, aby sme sa všetci správali zodpovedne a zostali doma. Je to ideálny čas stráviť čas s blízkymi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Son días complicados para todo el mundo. Vivimos preocupados por lo que está ocurriendo y queremos ayudar poniéndonos en el lugar de aquellos que peor lo están pasando, o bien porque les afectó directamente a ellos o sus familiares y amigos, o porque están trabajando en primera línea para combatirlo en hospitales y centros de salud. Quiero enviarles mucha fuerza a todos ellos. La salud debe ser siempre lo primero. Es un momento excepcional y hay que seguir las indicaciones tanto de las organizaciones sanitarias como de las autoridades públicas. Sólo así podremos combatirlo de manera efectiva. Es el momento de ser responsable y quedarse en casa, además es perfecto para disfrutar ese tiempo con los tuyos que no siempre se puede tener. Un abrazo y ojalá consigamos darle vuelta a esta situación cuanto antes. #QuedateEnCasa #StayAtHome

Príspevok, ktorý zdieľa Leo Messi (@leomessi),