Lucas Lovat opúšťa Slovan Bratislava. Belasí majú náhradu v prípade odchodu Čavrića

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Lucas Lovat opúšťa Slovan Bratislava. Belasí majú náhradu v prípade odchodu Čavrića
Zdroj: Youtube/ŠK Slovan Bratislava

Slovan Bratislava príde počas zimného prestupového obdobia minimálne o jednu oporu, potvrdil to v stredu generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík mladší.

Brazílsky obranca Lucas Lovat smeruje do Turecka, situácia okolo Čavrića sa mení každou minútou, príchod Polievku stroskotal.


Lucas Lovat v pondelok odcestoval do Turecka, kde absolvoval lekársku prehliadku. Všetko nasvedčuje tomu, že v najbližších hodinách by sme mali jeho prestup dotiahnuť.

Aleksandar Čavrić ešte nie je úplne uzavretá téma, stále sa to vyvíja a mení každu hodinu až minútu. Tá ponuka na stole je a je zaujímavá pre klub aj hráča.

Rovnako tak však má ponuku aj na predĺženie kontraktu u nás. Čavrić dnes zvažuje obe možnosti, ešte nepadla definitíva. Prebiehajú rokovania so záujemcom z Japonska a situácia je momentálne 50 na 50.

V prípade jeho odchodu sme ako klub pripravení. Môžem ubezpečiť fanúšikov, že v prípade jeho odchodu rokujeme s hráčom, ktorý by ho mal nahradiť.


U Róberta Polievku som sa vyjadril jasne, tam to stroskotalo na rozdielnych záujmoch klubov.

My sme mali záujem o hosťovanie s opciou a Banská Bystrica o trvalý prestup. Boli sme pripravení aj zaplatiť za hosťovanie.

Viac menej sme boli schopní s bonusmi naplniť finančné očakávania Banskej Bystrice, avšak oni preferovali odchod na trvalý prestup.

My ako klub sme si neboli stopercentne istí, aby sme zaplatili tak vysokú čiastku ako požadovali.

Je to hráč kvalitný a prejavil aj obrovský záujem hrať za Slovan, potvrdil kvality však iba na slovenskej úrovni, vyhlásil Ivan Kmotrík mladší počas stredajšieho prípravného zápasu.