Manchester United chce získať bývalého kanoniera Niké Ligy. V hre sú milióny eur

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Manchester United chce získať bývalého kanoniera Niké Ligy. V hre sú milióny eur
Zdroj: Instagram/U.S. Lecce

Slávny anglický futbalový klub Manchester United prejavil záujem o útočníka Nikolu Krstoviča z Lecce, ktorý ešte na začiatku sezóny pôsobil v Dunajskej Strede.

Talianske médiá ho neskôr označili ako objav sezóny. 23-ročný útočník z Čiernej Hory zaznamenal v Serii A už štyri góly.


Podľa calciomercato.it ho vedenie "červených diablov" vidí ako cenovo dostupnú možnosť na posilnenie svojho útočného radu. Bývalý kanonier z Niké Ligy je však údajne v hladáčiku aj ďalšieho veľkého klubu a to Interu Miláno.

Inter Milán plánuje v januári posilniť svoj útočný arzenál pod vedením trénera Simoneho Inzaghiho. Hlavným cieľom je Nikola Krstovič, ktorý v tejto sezóne v Serie A upútal pozornosť svojimi výkonmi. Okrem Interu Milán prejavili záujem aj niektoré kluby z Premier League, píše CalcioMercato.

Krstoviča kúpilo US Lecce z Dunajskej Stredy v polovici augusta za približne 4 milióny eur, teraz sa hovorí o už prestupovej čiastke na úrovni 10 miliónov.


Najlepšieho strelca našej najvyššej súťaže zo sezóny 22/23 sledovalo v sobotňajšom stretnutí proti AC Milánu niekoľko skautov "Nerazzurri".

Z prípadného prestupu by mohlo znovu ťažiť aj DAC, ktoré zrejme vlastní percentná z ďalšieho predaja hráča.