Marek Hamšík do Slovana Bratislava? Ivan Kmotrík mladší prehovoril

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Marek Hamšík do Slovana Bratislava? Ivan Kmotrík mladší prehovoril

Uprostred minulého týždňa sa v tureckých médiách objavila informácia o možnom návrate Mareka Hamšíka do Slovana Bratislava.

Teda do tímu, odkiaľ odštartoval svoju profesionálnu futbalovú kariéru. V rozhovore pre sport24.pluska.sk reagoval k téme staronový generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší.

Marek odštartoval svoju veľkú kariéru práve v Slovane a bolo by pekné, keby ju v Slovane aj uzavrel a rozlúčil sa s fanúšikmi. Avšak, nie je to v mojich rukách, ale je to predovšetkým na ňom.

Je tam viacero otáznikov. Aký bude jeho zdravotný stav, aká je jeho motivácia ešte hrať a či chce kariéru skončiť v zahraničí, alebo doma na Slovensku.

Nikdy som sa netajil tým, že by som ho u nás chcel vidieť. Raz už bola tá možnosť veľmi blízko, ale vtedy to bohužiaľ stroskotalo. Ak sa naskytne ďalšia možnosť, určite budem o jeho služby bojovať.

Som dlhodobo v kontakte s jeho agentom Jurajom Venglošom. Stále sa bavíme na túto tému a rozoberáme možnosti. Aktuálne tam však nie je žiadna dohoda, že by k nám Marek mal v lete prísť. Až nasledujúce mesiace ukážu, ako sa celá vec vyvinie. 

S agentom v kontakte som a budem, takže uvidíme. Nechcem preto zavádzať a ani vytvárať nejaké zbytočné senzácie a špekulácie, vyhlásil Kmotrík ml. pre portál sport24.pluska.sk.

35-ročný stredopoliar má s tureckým Trabzonsporom platnú zmluvu do konca aktuálnej sezóny 2022/23. 

Foto: Youtube/ŠK Slovan Bratislava, Instagram/Trabzonspor