Marek Rodák má našliapnuté stať sa veľkou brankárskou hviezdou (VIDEO)

Slovensko

Marek Rodák má našliapnuté stať sa veľkou brankárskou hviezdou (VIDEO)

Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Rodák si upevnil pozíciu v anglickom klube FC Fulham a podpísal predĺženie kontraktu aj na ďalšie sezóny.

Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie a anglického FC Fulham, v súčasnosti klub druhej najvyššej futbalovej ligy The Championship, Marek Rodák podpísal s klubom novú zmluvu. FC Fulham si Rodyho zaviazal až do leta 2024 s opciou na ďalší rok, čo je prejavom spokojnosti so službami nášho brankára. Marek Rodák tým definitívne potvrdil, že patrí medzi najlepších a najcennejších brankárov v Anglicku.

Zisk takejto zmluvy vnímam ako veľkú prestíž a nesmierne si cením dôveru, ktorú do mňa klub vkladá. Anglicko je kolíska futbalu a hrať na ich trávnikoch je vždy zážitok, ktorý ma ženie dopredu, priznal Marek Rodák.

Dvadsaťtri ročný Košičan je súčasťou klubu od sezóny 14/15, pričom najskôr pôsobil v juniorských tímoch FC Fulham a vyskúšal si aj hosťovanie v iných kluboch. Jeho snom je chytať v Premier League proti tým najlepším hráčom na ostrovoch.

Informáciu o podpise zmluvy potvrdil aj Rodákov agent Karol Csontó zo Stars&Friends. Aj keď futbalové ihriská zívajú prázdnotou po celom svete, v Stars&Friends nezaháľame ani v tomto zložitom období, aby sme našim hráčom zabezpečili skvelú futbalovú budúcnosť. Rokovania s klubom preto chvíľu trvali a neboli ľahké, ale Rody má našliapnuté stať sa veľkou hviezdou medzi brankármi, čo potvrdzuje aj finálny kontrakt. Verím, že Fulhamu vychytá návrat do Premiere League a jeho postavenie sa tým ešte zlepší, vyjadril sa Karol Csontó.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Not today. ✋ #FFC

Príspevok, ktorý zdieľa Fulham Football Club (@fulhamfc),