Marián Gáborík sa nahneval na Golonku: Jožko, venuj sa radšej svojim veciam a daj slovenskému hokeju pokoj!

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Marián Gáborík sa nahneval na Golonku: Jožko, venuj sa radšej svojim veciam a daj slovenskému hokeju pokoj!

Včera sme Vás informovali o názore Jozefa Golonku na bojkot hokejistov proti zväzu. Drvivá väčšina fanúšikov je z tohto vyjadrenia bývalého hokejistu znechutená.  (VIAC)

Títo chlapci, ktorí si myslia, že niekto im dá peniaze zadarmo, nech sa preberú. Keď sú tak tieto esá silné, tak nech sa zložia a nech dajú dokopy pár miliónov a nech vedú hokej. Jeden žije v Amerike, jeho syn ani nevie "vyprávať" po slovensky. Druhý žije v Amerike a chcel by sem chodiť hrávať golf.

Golonka Gaborik

Na tieto slová zareagovala aj oficiálna stránka Mariána Gáboríka na Facebooku: Jožko, zdrž sa, prosím ťa, týchto komentov a venuj sa svojim veciam a daj slovenskému hokeju pokoj. Ty si uvedomuješ, koľko naši chalani investovali do slovenského hokeja a to nielen peňazí?

Útočiť na Gáboríka a spol so slovami, že chcú Slovensko okradnúť nám príde trochu mimo.

77-ročný Golonka zrejme zabudol, kto postavil v Trenčíne za svoje peniaze nový štadíon. Cena investície bola viac ako 50 miliónov slovenských korún. V júli 2004 bol položený základný kameň stavby, ktorá 1. júla 2005 dostala názov MG Rink malý zimný štadión Mariána Gáboríka. Slúži trenčianskym športovcom i širšej verejnosti so záujmom o šport.

Jozko,zdrz sa prosim Ta tychto komentov a venuj sa svojim veciam a daj slovenskemu hokeju pokoj! Ty si uvedomujes,kolko...

Posted by Marián Gáborík Fan Page on 8. červenec 2015