Marquinhos: Barcelona zvykne v play off rozhodovať už prvé zápasy

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Marquinhos: Barcelona zvykne v play off rozhodovať už prvé zápasy

Poraziť finalistu minulého ročníka Ligy majstrov na jeho pôde? To je hlavný cieľ Bayernu, ktorého čaká v utorkovom šlágri LM výlet na Anfield Road. V Anglicku sa predstavia dva veľmi ofenzívne tímy a tie by svoje útočné chúťky chceli predviesť aj náročným fanúšikom milionárskej súťaže. Podarí sa im to? V druhom osemfinále sa pokúsi Barcelona zdolať domáci Lyon a vytvoriť si tak ideálnu pozíciu do odvety na Camp Nou. Uspeje? Tipnite si na oba duely a ich priebeh kontrolujte s akčnými live stávkami!

„Reds majú skvelú formu. Naposledy porazili Bournemouth 3:0 a pritom úplne zaslúžene. Tréner Klopp má na všetkých postoch veľkú hernú kvalitu. Spolieha na hráčov ako Mané, Firmino, Salah, Van Dijk alebo Alisson. Na druhej strane bude stáť mníchovský veľkoklub, ktorý po niekoľkoročnej dominancii v Nemecku v tejto sezóne trochu stráca. Avšak v posledných týždňoch zase začal predvádzať také výkony, na aké sme u neho boli zvyknutí. V lige si drží priemer viac ako dva góly na zápas. Očakávam ofenzívny futbal s presnými zásahmi na oboch stranách,“ uvádza rumburak34, ktorý tipuje minimálne jeden gól na každej strane v kurze 1,48. Súhlasíte s jeho analýzou?

V Lyone by to malo podľa borca Marquinhos vyzerať takto: „Barcelona je v play off už 15 rokov v kuse. Je to skúsené mužstvo a tieto zápasy dokáže zvládať. V domácej lige už má slušný náskok a cez víkend nejaký hráči oddychovali. Vo „vyraďovačke“ zvyknú rozhodovať už prvé zápasy, aby mohli šetriť sily. K dispozícii už bude aj Dembélé a akokoľvek zloží Valverde útok, tak bude nebezpečný. Lyon sa mi vôbec nepáči. Je pravda, že s City hral vyrovnané zápasy a prekvapil, ale nie je to mužstvo, ktoré by mohlo Barcu zaskočiť, preto verím vo výhru hostí,“ rozobral výhru Barcelony s kurzom 1,79 tipér. Ako to vidíte vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite aj vy, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a k tomu zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!