Michal Gašparík si poriadne zavaril. S kamarátmi to mal prehnať v trnavskom podniku

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Michal Gašparík si poriadne zavaril. S kamarátmi to mal prehnať v trnavskom podniku
Zdroj: Youtube/Spartak Trnava

Na sociálnej sieti Facebook sa vo štvrtok objavil status, podľa ktorého to mal v jednom z trnavských podnikov večer predtým prehnať tréner Spartaka Michal Gašparík.

Spolu s partiou známych dokonca údajne vulgárne nadávali čašníčke, ktorá ich odmietla obslúžiť.


Vážený pán tréner Michal Gašparík. Keď aj s priateľmi vytriezviete, mali by ste sa ospravedlniť, pretože keď je po záverečnej a čašníčka Vám odmietne naliať, máte rešpektovať otváracie hodiny a odísť. A nie jej nadávať do vyj*banej knedle, ku*vy, atď.

Sklamaná som z prístupu mestskej polície, že namiesto toho, aby vyprevadila tieto "celebrity" mesta, dostal bar pokutu za rušenie nočného kľudu. Nemusíte už do Čajky chodiť, nenalejú Vám tu ani vodu. Jáj a keby ma chcel niekto obviniť z ohovárania, tak vedzte, že tu máme kamery, píše sa v príspevku.


Tréner Spartaka Trnava sa ospravedlnil

Michal Gašparík sa za svoje konanie a konanie svojich priateľov riadne ospravedlnil. Myslím, že dostal "za vyučenou" a do budúcna si na takéto správanie dá echt pozor, dováva autorka v ďalšom statuse.

Gašparík reaguje na incident

Stalo sa to o 22.45. Ja som v tom konflikte nebol a za svojich kamarátov nie som zodpovedný. Povedal som niečo, čo som nemusel, za čo som sa ospravedlnil, ale priamo v hádke som sa neocitol, vyhlásil 41-ročný tréner pre portál sport24.sk.

Najbližší zápas čaká Spartak Trnava už v piatok, keď sa predstaví v rámci 17. kola Niké Ligy na ihrisku MŠK Žilina.