Milan Škriniar sa po chybe zastal Martina Dúbravku

EURO 2021

Milan Škriniar sa po chybe zastal Martina Dúbravku

Najskôr chytil penaltu, no potom si dal nešťastného vlastenca. Reč je o Martinovi Dúbravkovi počas včerajšieho duelu na Majstrovstvách Európy proti Španielsku.

Slovenská brankárska jednotka si je však svojho zaváhania vedomá.

Vybral som si slabšiu chvíľku. Lopta sa odrazila od brvna a a rotovala, myslel som si, že skončí na brvne alebo na sieťke. Ako sa blížila, snažil som sa to vyhodnotiť a potom ju trafiť. Trochu mi uhla do stredu a skončila v bráne, ako som si ju tam hodil. Ten gól vyslovene ovplyvnil zápas, dostali sa na koňa. Hodnotím to ako deň blbec.

Teraz si potrebujem od futbalu na pár dní oddýchnuť. Asi budem ešte pár dní za hlupáka, to futbal prináša. Hlavu neskloním, nebudem hrať mŕtveho chrobáka, nebudem sa schovávať. Musím sa k tomu postaviť čelom. , reagoval Dúbravka v rozhovore pre web SFZ.

Dúbravku sa zastal Milan Škriniar

Určite nebude za hlupáka. Chytil penaltu a aj v zápasoch predtým nás podržal. Ja ho na jednej strane chápem, ako to vidí, ale nie je to tak. Vyhrávame a prehrávame ako tím. Teraz sme prehrali 0:5 a prehrali sme celé mužstvo. S Poliakmi sme zvíťazili 2:1 a bolo to víťazstvo celého mužstva.